MUZEJ CROATA INSULANUS | Izložba slika Anje Pintar

Izložba slika Anje Pintar

Anja Pintar je magistrica ekonomije zaljubljena u likovnu umjetnost, koju je počela stvarati prije pet godina. Danas ne ispušta kist iz ruke. Kreativnu stranu sebe otkrila je već u ranom djetinjstvu, no više se posvetila slikanju, a i šivanju, kroz razdoblje korone kada je tražila inspiraciju i mogućnost edukacije putem raznih kanala. Tako je usavršila vještine i znanja, te pronašla stil slikanja u kojem beskrajno uživa. To je upravo apstraktna umjetnost koja joj pruža slobodu izražavanja bojama i reljefnim strukturama kombinacijom različitih materijala, kao što su gips, šljunak, pijesak i slično.
Otvorenje izložbe održati će se u sklopu Sajma cvijeća, u subotu, 27. travnja u 11 sati u Muzeju Grada Preloga. Izložba će se moći razgledati do 16. svibnja.