MUZEJ CROATA INSULANUS | PRIVREMENA OBUSTAVA RADA MUZEJA I ODRŽAVANJA IZLOŽBI

PRIVREMENA OBUSTAVA RADA MUZEJA I ODRŽAVANJA IZLOŽBI

Na temelju članka 22.a Zakona o sustavu civilne zaštite (Narodne novine br. 82/15, 1 18/18 i 31/2020 ) Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske, dana 19. ožujka 2020. godine, donosi

O D L U K U

o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja

S obzirom na put prijenosa bolesti COVlD-19 sve osobe na području Republike Hrvatske obvezne su strogo se pridržavati protuepidemijskih mjera i stroge mjere socijalnog distanciranja iz ove Odluke u trajanju od 30 dana od dana donošenja ove Odluke.

Protuepidemijske mjere koje se nalažu ovom Odlukom su zabrana održavanja svih javnih događaja i okupljanja više od 5 osoba na jednom mjestu te obustava rada svih kulturnih djelatnosti (muzeji, kazališta, kina, knjižnice, čitaonice) te obustava održavanja izložbi, revija i sajmova.

Odluka stupa na snagu danom donošenja 19.03.2020.

Temeljem navedenog Muzej Croata insulanus Grada Preloga od dana, 19. ožujka 2020., sljedećih 30 dana, zatvoren je za posjete. Molimo posjetitelje da se pridržavaju uputa koje za sve građane objavljuju nadležna tijela.
Informacije je moguće dobiti telefonom 040/645-404 u vremenu od 08.00 do 14.00 sati ili putem elektronske pošte: muzej@prelog.hr. Hvala na razumijevanju.